Jump to content


WESTERN ROLEPLAY — Roleplay is back


lordcara

Recommended Posts

  • Manager Community

XOgMLiZ.png

COMUNITATEA — WESTERN ROLEPLAY



DETALII DE CONECTARE:

IP: TBE
Site: https://ws-rp.ro
Forum: https://forum.ws-rp.ro
Discord: Alătură-te!



hUtG0Nz.png

SCURTĂ DESCRIERE:

Comunitatea Western Roleplay a luat naștere din pasiunea pentru roleplay și din dorința de a pune la dispoziție jucătorilor un mediu cât mai propice, matur și de lungă durată în care aceștia să facă roleplay. Ne dorim să oferim un mediu cât mai placut tuturor celor care doresc să facă roleplay la standarde înalte, într-o atmosferă relaxată și prietenoasă în care scopul și satisfacția supremă este distracția și bunăstarea. 
Prin intermediul acestui proiect ne dorim să ridicăm, la nivel național, standardele existente în materie de roleplay pe MTA.

Căutăm să schimbăm mentalități. Ne-am săturat să vedem o listă întreagă de comunități de tip RPG ascunse sub denumirea de 'roleplay' a căror singur scop este profitul obținut de pe urma donațiilor. Ne-am săturat de zecile de GB de moduri high poly, la fel cum ne-am săturat și de sutele de mii de dolari acordați ca bani de început. Ne-am săturat de standardele scăzute de roleplay acceptate și promovate în rândul jucătorilor de către acest gen de comunități și facem tot posibilul să adresăm aceste probleme prin intermediul comunității noastre.

Ne dorim o schimbare cât mai promptă pentru comunitatea românească de roleplay și suntem hotărâți să facem tot ce putem pentru a aduce această schimbare. Milităm în permanență pentru o comunitate normală de roleplay în care toată lumea să se comporte civilizat și în care să primeze meritocrația.

O facem din dragostea pentru roleplay. Grand Theft Auto: San Andreas a fost jocul copilăriei noastre, iar odată ce am descoperit platformele de multiplayer, nu ne-am mai putut dezlipi de oportunitățile pe care le aveam și le avem și în prezent în materie de roleplay.

Pentru noi, această comunitate este un hobby, un proiect născut dintr-o pasiune comună care ne leagă pe toți. Gustul nostalgiei, a vremurilor bune, a experiențelor pe care le-am trăit și dorința de a păstra cât mai vie această stare sunt doar câteva din motivele care ne-au făcut să alegem să deschidem o comunitate de roleplay în care să putem oferi experiențe de neuitat de care și noi am avut parte în trecut și de care sperăm să avem în continuare aici pe Western Roleplay.

hUtG0Nz.png

CULTURĂ AMERICANĂ ÎN ADEVĂRATUL SENS AL CUVÂNTULUI:

Cu siguranță ai jucat pe multe comunități de roleplay la vremea ta. Și cu siguranță majoritatea aveau ca temă și locație
Red County, Statul San Andreas, aparținător Statelor Unite ale Americii.

Așa se întâmplă și aici, pe comunitatea noastră, însă noi am făcut un pas în plus pentru a asigura o atmosferă cât mai autentică posibilă. Fie că vorbim despre certificat NTMVSA, ambiență rurală specifică sau legi IC, le avem pe toate.

Și nu ne oprim încă, ci continuăm să aducem îmbunătățiri constante pentru a-ți oferi cel mai bun cadru și cea mai bună atmosferă de joc în stil autentic american.

rAYNN4q.png

ANIMAȚII NOI SPECIALE

Avem peste 60 de animații speciale pe care le poți încerca în joc și pe care le poți folosi pentru a-ți diversifica și completa modul de roleplay și stilul de joc. Fiecare animație a fost atent aleasă pentru a asigura posibilități de roleplay noi.

Indiferent că dorești să faci roleplay de gangster sau mafiot, de ofițer sau paramedic sau ai un caracter de sex feminin și nu numai, îți garantăm că noile noastre animații îți vor veni din plin de ajutor. Caută animațiile marcate cu portocaliu în joc pentru a te convinge exact despre ce vorbim!

În permanență venim cu animații noi pe care le putem într-un mod simplu și rapid la dispoziția tuturor jucătorilor.

zhUSHh8.png

CUVÂNT DE ÎNCHEIERE

Ceea ce ți-am prezentat mai sus este doar o mică parte din ceea ce comunitatea Western Roleplay are de oferit. Dacă ți-am trezit cel puțin curiozitatea, te așteptăm cu căldură pe server și pe platformele noastre ca să descoperi chiar tu sistemele și atmosfera din jurul comunității.

Te așteptăm!


Copyright © 2023-2024 Western Roleplay. Toate drepturile rezervate.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...